Futboll La Liga Sport

Ylli i Brazilit rrëfen bisedën me Leo Messin që i ndryshoi jetën

Mesfushori i Brazilit ka treguar një moment të rëndësishëm nga jeta e tij. Bëhet fjalë për Paulinhon kur në një ndeshje midis kombëtares së tij dhe Argjentinës pati një bisedë të shkurtër me Leo Mesin.

Argjentinasi e kishte pyetur: “A po shkojmë në Barcelonë apo jo?” dhe Paulinho mendonte se kjo ishte një shaka.

Karriera e tij në atë çast ishte në një udhëkryq, mirëpo Leo nuk e kishte pasur me shaka.

Sot ai është një nga futbollistët e Barcelonës e madje është më kombëtaren e tij ende në Botëror.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Ventspils-Teuta. Rezultati 2-0

Delo.autor

FRENKIE DE JONG DHE DE LIGT TEK BARCELONA/ Ja si rreshtohet ekipi i Messit në sezonin e ardhshëm (FOTO)

Delo.autor

Zidane i lumtur për rikthimin e Ronaldos

Q.Autor

Leave a Comment