Futboll Premier League

Publikohen formacionet zyrtare për ndeshjen midis Arsenalit dhe Southamptonit

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së 33-të të Premierligës angleze mes Arsenalit dhe Southamptonit.

Arsenali e pret Southamptonin në “Emirates” në një ndeshje që nis në orën 15:15.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Arsenal:

Southampton:

Related posts

Kukësi “blindon” mbrojtjen/ Zguro dhe Kotobelli alternativat për krahun e majtë

Sadik.Autor

Dedikimi i veçantë/ Reali i thotë lamtumirë Ronaldos në mënyrë spektakolare (VIDEO)

Isa.Autor

Joachim Low I VENDOSUR/ OZILI ia mbylli vetë derën e Gjermanisë, nuk ka rikthim

Isa.Autor

Leave a Comment