Futboll Seria A Sport

Simone Inzaghi: Lazio do të japë zemër dhe shpirtin për të siguruar një vend në Ligën e Kampionëve

Simone Inzaghi siguron se Lazio do të japë zemrën dhe shpirtin për të siguruar një vend të Ligës së Kampionëve dhe ai nuk ka ndërmend të largohet.

Ne kishim qëndrimin e duhur që nga fillimi, pavarësisht humbjes së Marco Parolo unë e di në fillim të lëndimit.

Felipe Anderson ishte shumë mirë dhe unë jam shumë i lumtur me Luis Nanin.

Tani ka katër ndeshje të vështira, por tani duhet të përqëndrohet në Torino.

Ne nuk jemi në katër të parët. Roma dhe Interi gjithashtu po shkon fort, por ne do të luftojmë deri në fund.

Immobile është udhëheqësi ynë dhe gjithashtu është me fat që të ketë një ekip që e mbështet atë aq mirë.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

ZYRTARE/ E prezantuan si strateg dhe gjeni, Milan shkarkon trajnerin me dy fjali

Delo.autor

U GRUMBULLUA ME PËRFAQËSUESEN ZVICERANE/ Granit Xhaka lëshon “BOMBËN”: Dua të hedh një hap tjetër…

Delo.autor

Spalletti: Icardi do të jetë në Kupën e Botës

Sadik.Autor

Leave a Comment