Gossip Sport

Alice Campello e lumtur në krah të Alvaro Moratës! (FOTO)

Alvaro Morata dhe gruaja e tij shtatzënë Alice Campello janë duke u relakskuar në Venedik, derisa vjehrra e sulmuesit të Chelsea i është bashkuar atyre në një mini-pushim në Itali

Sulmuesi i Chelsea Alvaro Morata është fotografuar në Venedik me gruan e tij Alice Campello dhe nënën e saj.

Alice, e cila është shtatzënë pritet që të lind binjak në fund të këtij viti, ka të vëna syze të diellit dhe një fustan të kuq dhe ka treguar stomakun e saj.

Italiania Alice është takuar me nënën e saj, dhe bashkë me Alvaron kanë dalur në shëtitje për të shijuar ditë me dielli në qytetin romantik italian.

Alvaro Morata pritet që të transferohet në Itali pas një sezoni të dështuar të tij me Chelsean në Angli.

Related posts

Goli i Lozano ndaj Gjermanisë shkakton tërmet 4 ballë në Meksikë (VIDEO)

Sadik.Autor

“KOMBËTARJA DUHET TË JETË KOMPAKT”/ Flet ish-mesfushori Murati: Nuk kemi çfarë humbim…

Delo.autor

“DUHET T’I THEMI JO RACIZMIT”/ Dani Alves: Duhen dënime më të ashpra. Na duhet një… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment