Futboll Seria A Sport

Atalanta – Milan, formacionet zyrtare

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Atalantas e Milanit

Atalanta dhe Milani do të përballen nga ora 18:00 në kuadër të xhiros së 37, ndeshje direkte për Europa League.

Atalanta: Pas pak

Milan:

Related posts

PROBLEMET NUK KANË FUND/ Milan mbetet me dhjetë, Trajneri heq Piatek nga fusha (VIDEO+FOTO)

Delo.autor

KAOS TEK BAYERN/ Kovac: Kthehemi me fitore ndaj Wolsfsburgut, na duhet vetëm…

Isa.Autor

“TOKIO 2020″/ U infektua dy herë me COVID-19, notari britanik fiton medaljen e artë

Delo.autor

Leave a Comment