Futboll La Liga Sport

Atletiko Madridi tenton dy transferime “bombë” nga Manchester United

Atletiko Madridi po kërkon që në merkaton e verës ta forcoj skuadrën. Klubi spanjoll është turpëruar në Ligën e Kampionëve në fazën e grupeve, pasi nuk arriti që t’i mposht Romën dhe Chelsean.

Atletiko Madridi dëshiron që kjo ecuri të mos përsëritet më, andaj do të tentoj transferimin e dy yjeve të Manchester United.

Bëhetë fjalë për Anderr Herreran dhe Anthony Martialin, që nuk po pëlqehen edhe aq nga Jose Mourinho.

Të dy lojtarët janë të gatshëm që të largohen nga Manchester United, andaj Atletiko duhet të ofroj mbi 100 milionë euro për t’i marr shërbimet e tyre.

Related posts

KASTRIOTI shtang ekipet e SUPERIORES/ NICA shpalos planin e triumfit: Ja si e mundëm Kamzën

Isa.Autor

Dy mesfushorët shqiptarë titullarë, Vejle e Sormanit bën start fantastik në Superligën e Danimarkës

Sadik.Autor

SALVINI MBETET “JETIM”/ Balotelli MBËSHTET Gattuson: Kam 2 fjalë për MINISTRIN

Isa.Autor

Leave a Comment