Gossip Moto GP Sport

Belen: Iannone si vullkan, më i çmendur se unë!

Belen Rodriguez është shumë e lumtur në krahët e Andrea Iannones. Vajza e ekranit theksoi në një intervistë për të përjavshmen italiane “Chi” se është me fat që ka si partner një njeri të mrekullueshëm, duke përjetuar një dashuri solide.

“Jemi shumë mirë dhe e respektojmë njëri-tjetrin. Andrea është shumë romantik, por në të njëjtën kohë shumë i dhënë pas familjes, pikërisht si unë. Sigurisht të dy kemi një dozë çmendurie, edhe pse ai është edhe më i çmendur se unë. Andrea është si një vullkan, zjarrin e ta të brendshëm. Ka një kontroll emocionesh dhe një mendje që më adminoron. Për mua është i veçantë”.

Ata që mendonin se mund të kishte ftohje mes çiftit, duhen të jenë “zhgënjyer”: Belen dhe Iannone janë në qiellin e shtatë.

Related posts

NUK SHKËLQEU TEK BARCELONA/ Kevin-Prince Boateng drejt Gjermanisë tek…

Delo.autor

SHIHET SI PASUESI I SANCHOS/ Klubi spanjoll kërkon një mal me para për ish-dështakun e Milanit

Delo.autor

SYNON PËRFORCIME TË MËDHA/ Interi bën gati 80 milionë euro për yllin e Serie A…

Delo.autor

Leave a Comment