Futboll Seria A Sport

Ish gruaja e Buffon, pas lamtumirës vjen sulmi: Tani që u largua mund të kthehem të mbështes Juven

Alena Seredova, ish-guraja e Gigi Buffon, ka qenë e ftuar në emisionin “Matrix” mbrëmjen e së premtes dhe ka folur për ndarjen e saj me portierin e Juventus, i cili ka lajmëruar largimin nga bardhezinjtë.

“Nëse jam akoma tifozë me Juventus? Do të kthehem të jem tani dhe shumë”. Kur është pyetur nga drejtuesi i emisionit se çfarë ka ndryshuar nga Botërori i 2006-ës, ajo ka thënë:

“Ndryshimi ka qenë se nuk kanë shkuar në Botëror”, ka thënë Seredova.

Related posts

BERISHA TITULLAR/ Atalanta bën “vetëvrasje” ndaj Fiorentinës (VIDEO)

bora.autor

PO SHKËLQEN NË KAMPIONATIN SLLOVEN/ Endri Çekiçi merr vlerësimin e rëndësishëm

Delo.autor

Përveç Perisic/ Mourinho do një tjetër finalist të Botërorit tek Manchester United

Isa.Autor

Leave a Comment