Champions League Futboll Sport UEFA

Cristiano Ronaldo GODET kameramanin dhe më pas i jep fanellën dhuratë (VIDEO)

Real Madridi do të luajë në finale te Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit sonte në mbrëmje. Por gjatë stërvitjes së fundit të zhvilluar në stadiumin e Kievit, ai e ka goditur me top kameramanin Juan Lorenzana Prieto. Topi e goditi në kokë, duke ia lënduar vetullën.

Real Madridit provoi gjuajtjet para porte, nga të cilat u qëllua edhe kameramani. Ronaldo i kërkoi falje disa herë, ndërsa ia dërgoi edhe fanellën me të cilën stërviste.

Related posts

Milan – Sampdoria, formacionet zyrtare

Q.Autor

NËSHKRIMET TEK ARSENAL/ Fantazisti kërkon 200 përqind rritje rroge për të qëndruar

Isa.Autor

Lorik CANA i bën thirrje PANUÇIT: Shqipëria ka nevojë për kapiten, mos e ndërro mënyrën e…

Isa.Autor

Leave a Comment