Futboll Seria A Sport

Croton shënon golin e dytë ndaj Lazios (VIDEO)

Crotone po fiton 2-1 kundër Lazios, me të cilin rezultat i jep shpresa Interit për Champions League, por gjithashtu edhe vetën për të qëndruar në Serie A. Golin e epërsisë për vendasit e shënoi Ceccherini në minutën e 61-të.

Related posts

SUPER GAFA NË BUNDESLIGA/ Bayerni ndëshkohet pas 14 sekondash nga një autogol (VIDEO)

Delo.autor

Sulmuesi i Manchester Unitedit synim serioz i Real Madridit

Q.Autor

Kukësi dhe Laçi gati për ndeshjen, zbulohen formacionet e skuadrave

Isa.Autor

Leave a Comment