Futboll Premier League Sport

Formacionet zyrtare: Huddersfield – Arsenal

Sfida fillon prej orës 16:00.
Sot zhvillohet xhiroja e fundit në Premier League.

Arsenali luan në udhëtim ndaj Huddersfieldit.

Sfida fillon prej orës 16:00.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Huddersfield: Pas pak

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mustafi, Holding, Kolasinac, Xhaka, Ramsey, Iwobi, Mkhitaryan, Aubameyang, Lacazette. 

Related posts

Pak para fundit, Polonia shkurton diferencat kundër Senegalit (VIDEO)

Sadik.Autor

Lacio është shumë afër marveshjes me portierin Silvio Proto

Sadik.Autor

Rrëfimi i bujshëm : “Tërhiqem nga kombëtarja! Deschamps dhe Kupa e Botës më shkatërruan, do të…

Isa.Autor

Leave a Comment