Futboll Premier League Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Watford

Sfida fillon prej orës 16:00.
Sot zhvillohet xhiroja e fundit në Premier League.

Manchester United luan në ushtëpi ndaj Watfordit.

Sfida fillon prej orës 16:00.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Manchester United: Romero, Darmian, Bailly, Rojo, Blind, Carrick, McTominay, Mata, Sanchez, Young, Rashford.

Watford: Pas pak

Related posts

TRAJNERI PIOL ME DHIMBJE KOKE/ Dy futbollistë humbasin sfidën ndaj Juventus, ja situata aktuale tek “Kuqezinjtë”

Delo.autor

FITORE ME SHERR/ “Demat” mundin Flamurtarin me Hebajn dhe gjyqtarin

Delo.autor

“LA LIGA ËSHTË MË E MIRA”/ De Jong “pendohet” për Barcelonën: Anglia ka shumë rivalitet…

Delo.autor

Leave a Comment