Europa League Futboll Sport

Formacionet zyrtare: Marseille – Atletico Madrid

Sonte në Parc Olympique Lyonnais zhvillohet finalja e madhe e Ligës së Evropës mes Marseille dhe Atletico Madridit.

Tani dy ekipet kanë publikuar formaiconet zyrtare.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Marseille: Mandanda, Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi; Sanson, Anguissa; Thauvin, Payet, Ocampos; Germain.

Atletico Madrid: Oblak, Vrsaljko, Gimenez, Godin, Lucas, Saul, Gabi, Thomas, Koke, Griezmann, Costa.

Related posts

Laçi-Flamurtari/ Minuta spektakolare, Musta shënon golin e dytë për vlonjatët

Q.Autor

JO VETËM TROFE/ Tirana dhe Teuta luftojnë për milionat e Kupës

Delo.autor

DALIN FOTOT/ Pas ndarjes së BUJSHME nga Pique, Shakira shfaqet e qeshur në shoqërinë e…

bora.autor

Leave a Comment