Albanian Stars Futboll Sport

Gazetari nga Kosova shpërthen ndaj Dukës: 15 vite na keni trajtuar si argat të shatit, tani shkoni në…

Gazetari Berat Buzhala, kryeredaktor i Gazeta Express në Kosovë, ka reaguar menjëherë pas fitores së thellë 3-0 të Kosovës ndaj Shqipërisë. Ai sulmon presidentin Duka për trajtimin që i ka bërë sipas tij Kosovës në këto vitet e fundit, derisa Kosova u pranua në FIFA.

“Qe 15 vjet Armando Duka na ka trajtu si argat te shatit. Hajde prashitni e shkoni …. nanen. Masnej e lujke edhe far bastore. Na jemi Brazil babo” – shkruan Buzhala në Facebook.

Capture

Related posts

Mascherano shuan enigmat: Grupi është i bashkuar, Sampaoli njëri prej nesh

Isa.Autor

“KE SHËNUAR MË SHUMË SE…”/ Etrit Berisha feston 32-vjetorin. Migjen Basha dhe Grezda i bëjnë komente epike (FOTO)

Delo.autor

“KU ËSHTË CR7”? ​Tifozët e Barcelonës këndojnë për Ronaldon në Bernabeu

bora.autor

Leave a Comment