Futboll Seria A Sport

Inter shfaq interes për mesfushorin shqiptar të Levantes

Tek Interi vazhdojnë të punojnë për sezonin e ri, dhe në sytë e ekipit të skautëve të zikaltërve, është edhe maqedonasi me origjinë shqiptare, që aktivizohet tek Levante, Enis Bardhi.

Siç shkruan media ESPN, Bardhi, që po bën një sezon të shkëlqyer me Levanten, pëlqehet edhe nga ekipi i PSG.

Për 23-vjeccarin ekipet duket se janë ende në vëzhgim, por e rëndësishme është se e kanë në radarët e tyre.

Bardhi, përveç shumë golave spektakolarë këtë sezon, shkëlqeu javën e kaluar me një dygolësh fantastik ndaj Barcelonës.

 

Related posts

Pique lëndohet, por edhe mund të suspendohet shkaku i gjestit të tij

Q.Autor

Sacchi: Napoli dhe Juve janë të barabarta, Sarri nuk duhet të ankohet

Q.Autor

40 TË VDEKUR DERI MË TANI NGA COVID-19/ Por Bjellorusia nuk mbyll kampionatin, tifozët marrin vendim!

Delo.autor

Leave a Comment