Gossip Sport

Interi në Champions, feston edhe April Summers

“Komplienta të gjithë tifozëve të Interit dhe skuadrës. Është një falënderim i veçantë për kapitenin Mauro Icardi, për aftësitë e tij të jashtëzakonshme…”

April njihet edhe për simpatinë që ka për Roberto Mancinin, që kur trajneri italian drejtonte Manchester City-n. Tashmë edhe “të kaltrit” do të kenë një mbështetëse “VIP”, sepse modelja angleze gjithmonë del në përkrahje të skuadrave që drejton Mancini.

Related posts

“MOS SHKRUANI BADALLALLËQE TË TILLA”/ Icardi SULMON shtypin dhe siguron: Kështu do të jetë deri në FUNDIN e karrierës sime (VIDEO)

bora.autor

Plaku pranë rikthimit në Norvegji, në bisedime me Ham Kamin

Sadik.Autor

(FOTO) Njihuni me Yolanthan, bashkëshortja superseksi e Wesley Sneijder

Q.Autor

Leave a Comment