Futboll Sport

Karius shpërthen në lot, i kërkon falje tifozëve pas ndeshjes

Dy gafat e portierit Karius, i kushtuan Liverpulit trofeun e Champions League. Një herë ndaj Benzema, dhe herën e dytë ndaj Bejl, bënë që Karius të ishte fajtori për këtë disfatë.

Në fundin e ndeshjes, ai shpërtheu në lot, dhe po i kërkonte falje tifozëve në stadium dhe jo vetëm, që i zhgënjeu me paraqitjen e tij të dobët.

Related posts

NDRYSHON PAPRITUR “KURSIN”/Morata i thotë lamtumirë Chelseat, përgatitet për kthimin në…

Delo.autor

Notat e lojtarëve në ndeshjen Iran-Spanjë, ja kush ishte më i miri në fushë

Sadik.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja e miqësore Barcelona-CHelsea, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-1

Delo.autor

Leave a Comment