Futboll Sport

Kërcënime ndaj drejtuesve të Luftëtarit në Kamzë: Lini ndeshjen se…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stadiumin e Kamzës në pushimin e takimit. Shefi i klubit Luftëtari, Gentian Nora, si dhe zv.presidenti Harrallamb Tavo, janë kërcënuar në tribunën VIP pas përfundimit të pjesës së parë. Lajmin e konfirmon ekskluzivisht për “Panorama Sport” vetë Nora.

“Persona që qëndronin afër tribunës VIP erdhën na bënë presion, që ne të detyronim ekipin të linim ndeshjen në pjesën e dytë. Ndërhyri policia dhe situata u qetësua. Është turp i madh. Ikëm nga stadiumi dhe e pamë pjesën e dytë me tifozët”, – tregon Nora.

Related posts

SUPER SFIDA NDAJ BOKSIERIT LUIS ORTIZ/ Kampioni i botës Wilder shpalos objektivin: Do të thyej rekordin e Mayweather…

Delo.autor

COSTA godet RAMOSIN në kokë, reagimet e tifozëve të Liverpulit janë për kornizë (FOTO)

Isa.Autor

INTER-JUVENTUS/ Derbi i Italisë premton shkëndija dhe spektakël

Delo.autor

Leave a Comment