Champions League Futboll Sport UEFA

Liverpooli nuk dorzohet dhe rikthehet në lojë me golin e Mane (VIDEO)

Liverpooli ka arritur të gjej golin e barazimit falë një aksioni të insistuar nga djemt e drejtuar nga Jurgen Klopp. Autori i golit është senegalezi Sedio Mane.

Related posts

MERR FUND DILEMA/ Tek Barcelona apo PSG, ja kur vendos Rakitic për të ARDHMEN

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Abramovich bëhet izraelit për t’u kthyer në Angli

Sadik.Autor

BUSHI mesazh PANUÇIT: Lojtarët e U-21 s’duhet të LARGOHEN, të luajmë ASHPËR ndaj Kosovës

Isa.Autor

Leave a Comment