Champions League Futboll Sport

Zhbllokohen shifrat midis Realit dhe Liverpoolit në “Olimpiyskiy Stadium Kiev” (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Real Madrid – Liverpool

Është shënuar goli i parë në finalen e Ligës së Kampionëve, derisa është shumë e çuditshme mënyra se si është shënuar ky gol që erdhi pas një gabimi amatoresk të portierit Karius.

Related posts

Augsburgu pranë zonës europiane, shkatërroi 3-0 Entrachtin e Frankfurtit

Q.Autor

Gaboi penalltinë, peruani në lot pas humbjes. Ja çfarë i bëjnë shokët (VIDEO)

Sadik.Autor

KONTAKTET E PARA KANË NISUR/ Klopp interesohet për 18-vjeçarin e Bielsas

Delo.autor

Leave a Comment