Gossip Sport

Milan, veshja e gruas së presidentit Li po çmend tifozët

Presidenti i Milan, Li Yonghong, ka zbarkuar në aeroportin e Malpensa-s për të ndjekur ndeshjet që kuqezinjtë do të luajnë kundër Verona-s në kampionat dhe Juventus në finalen e Kupës së Italisë, që do të zhvillohet të mërkurën në mbrëmje.

Li është fotografuar, teksa ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, paraqitja e së cilës është vënë në shënjestër nga rrjetet sociale, që, si gjithmonë, nuk kanë qenë aspak të mëshirshëm: “Gruaja e Yonghong Li është veshur në errësirë, në minierat e bashkëshortit, nuk ka shpjegim tjetër”, ka qenë një nga komentet.

“Aq i pasur është ky Yogurt Li, sa bashkëshortja e tij vishet me mbulesë tavoline”.

“Milano moda 2018. Presidenti legjendar Li dhe bashkëshortja”.

Related posts

THELLOHET SKANDALI/ RONALDO pranon PËRDHUNIMIN: I kërkoj NDJESË që…

Isa.Autor

ROMA-JUVENTUS/ Kumbulla debuton me verdhekuqtë, Morata titullar tek “Zonja e Vjetër” (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

LAÇI-KUKËSI/ Gjoka hedh në fushë “arsenalin e rëndë” në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment