Futboll Sport

Pas spekulimeve të trasferimit/ Bayern Munich s’është i interesuar për Bailey

Bayern Munich nuk është i interesuar ta transferojë anësorin e Bayer Leverkusenit, Leon Bailey, ashtu siç spekulohej ditëve të fundit, raporton Bild.
Së fundmi u raportua se kampioni i Bundesligës kishte bërë ofertë prej 60 milionë euro për Baileyn, por sipas Bild, Bayern nuk është i interesuar për 22-vjeçarin, transmeton Gazeta Express.

Kjo pasi Arjen Robben dhe Franck Ribery i kanë zgjatur kontratat për edhe një vit me Bayernin.

Megjithatë, Bailey mund të jetë opsion i bavarezëve në verën e vitit 2019.

 

 

Related posts

MADHËSHTORE/ Objektivi i UFC-së, mini-turne me McGregor, Khabib, St-Pierre e Diaz

Sadik.Autor

PËRGATITET PËR DITËN E JASHTËZAKONSHME/ Klopp: E dimë se çfarë duhet të bëjmë

Delo.autor

JUVENTUSI I PANDALSHËM/ “Zonja” do Moratën e kampionin e Europës dhe i shpall luftë Interit për…

F.autor

Leave a Comment