Gossip Sport

Refuzoi Ronaldon, Rhian Sugden shfaqet superseksi (FOTO)

Disa vite më parë, Rhian Sugden ishte ylli i tabloidëve britanikë pas historisë që pati me Cristiano Ronaldon. Këtë vit ajo ka publikuar një kalendar me fotot e saj, ku nuk i lë vend shumë imagjinatës.

Kalendari i saj ka pasur një sukses të vërtetë shitjesh për vitin 2018-të, falë formave të saj tejet seksi por edhe dorës së fotografit.

Pesë vite e gjysmë më parë, ajo pushtoi mediat pas refuzimit që i bëri ylli portugez të Real Madrid. Të paktën ashtu konfirmoi ajo për shtypin.

Rhian e kishte njohur sulmuesin e “Los Blancos” në një restorant dhe ai i ka kërkuar numrin e telefonit. Pasi kanë shkëmbyer kontaktet, Cristiano i ka dërguar mesazh biondes që t’a takojë, por siç ajo ka pohuar, këmbëngulja e tij e madhe e ka bezdisur dhe ajo nuk i ka kthyer më. 

 

Related posts

MAHNITI NË RUSI/ Ja oferta “faraonike” për Modriç, bëhet lojtari më i paguar në botë

Isa.Autor

“E VËSHTIRË TË MARKOSH DZEKON, POR MËSON SHUMË”/ Mbrojtësi Kumbulla: Pedro dhe Smalling na motivojnë

Delo.autor

Java vendimtare për Laçin, marrin fund pikëpyetjet për Europa LEAGUE

Isa.Autor

Leave a Comment