Champions League Futboll Sport UEFA

Ronaldo i ekzaltuar/ Champions duhet të quhet CR7 Champions League

Cristiano Ronaldo nuk ka humbur rastin për të treguar “modestinë” e tij pasi Real Madrid fitoi Champions League për vitin e tretë radhazi, të katërtën në pesë sezonet e findit.

“Champions League duhet të ndryshojë emrin dhe të quhet CR7 Champions League… Unë kam fituar pesë, kam qenë përsëri golashënuesi më i mirë, nuk mund të mos jem i kënaqur”, ka thënë Ronaldo.

Related posts

MBROJTJE TOTALE TË SERISË A/ Shqipëria e vetmja në Europë pas… Italisë

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Pas një SUPER ASIST nga Modric, Vinicius ndëshkon Shakhtarin (VIDEO)

Delo.autor

PRAPASKENAT/ Marash Kumbulla tregon përse ZGJODHI Romën para Interit dhe Lazios

bora.autor

Leave a Comment