• Home
  • Futboll
  • Sezoni i rekordeve për Man.City-t, del “trajleri” i dokumentarit spektakolar (VIDEO)
Futboll Premier League Sport

Sezoni i rekordeve për Man.City-t, del “trajleri” i dokumentarit spektakolar (VIDEO)

Manchester City ka thyer çdo rekord të mundshëm këtë sezon të Premier League. 100 pikë, 32 fitore, 104 gola të shënuar, skuadra e Pep Guardiola ka shkruar historinë në sezonin ku është filmuar për një dokumentar të prodhuar nga Amazon.

Dhe tani ka dalë trajleri i parë i dokumentarit dhe ai duket spektakolar. Aty jepen pamje ekskluzive nga dhomat e zhveshjes, nga qendra stërvitore si brenda ashtu edhe jashtë. Gjithashtu edhe në fushën e Etihad.

All Or Nothing – Manchester City:

Related posts

Kualifikimi në Champions League, Moratti: Shpirti i Inter-it u ringjall!

Sadik.Autor

SERIE A/ Candreva: Me Juven nuk mund të gabojmë, të fitojmë edhe për tifozët

Sadik.Autor

HISTORIKE/ E pabesueshme se çfarë ka ndodhur me golin e Panamasë

Isa.Autor

Leave a Comment