Bundesliga Futboll Sport

ZYRTARE/ Rafinha rinovon kontratën me Bayern Munich

Rafinha ka nënshkruar kontratë të re njëvjeçare në Bayern Munich.

Skuadra kampione nga Bundesliga ka shpërblyer mbrojtësin e krahut me marrëveshje të re në Allianz Arena.

Në komunikatën e klubit bavarez, Rafinha paraqitet i shoqëruar nga drejtori sportiv Hasan Salihamidzic.

Rafinha do të jetë i lidhur me Bayern Munichun deri në verën e vitit 2019.

Related posts

VETËM DY MINUTA NË FUSHË/ Talenti shqiptar futet nga stoli dhe shënon golin e “çmendur” nga 30 metra (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Perez i fiksuar pas “yllit” të Serie A, ofron 50 milionë euro dhe James

Delo.autor

I LODHUR/ Vrapime dhe ushtrime të lehta, ja si po stërvitet RONALDO (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment