Futboll Premier League Sport

75 milionë euro për mesfushorin e Bayern, gjermanët çojnë dëm merkaton e 2017-tës

Ekipi i Arsenal është gati të ofrojë 75 milionë euro për mesfushorin e Bayern, Corentin Tolisso.

Trajneri i ri i “topçinjve” Unai Emery kërkon të forcojë mesin e fushës, dhe francezi i bavarezeve duket opsioni ideal për të ndërtuar ekipin që do rikthejë Arsenalin në Champions League.

Bayern nuk ka shfaqur interes për të rinovuar me lojtarin, për të cilin pagoi 41.5 milionë Euro për ta marrë në 2017, një rekord ky për klubin gjerman.

Related posts

Cassano: Te Reali haja si qen dhe bëja një jetë m…!

Q.Autor

MIQËSORE/ Testi i fundit, Teuta e mbyll me humbje minifazën në Maqedoni

Delo.autor

LARGOHET PAS 7 SEZONESH/ Ndarje e hidhur mes Cavanit dhe PSG-së, kapitulli francez mbyllet me pakënaqësi

Delo.autor

Leave a Comment