Futboll Sport

Argjentinë – Islandë/  Zbuloni formacionet zyrtare me plot befasi dhe surpriza…

Argjentina fillon aventurën në “Kampionatin botëror 2018” me ndeshjen ndaj Islandës. Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin e tyre që do të nis duke filluar nga ora 15:00.

Argjentina: Caballero, Taglifico, Mascherano, Rojo, Otamendi, Salvio, Biglia, Di Maria, Meza, Messi, Aguero.

Islanda: Halldorsson, Sevarsson, R. Sigurdsson, Arnason, Magnusson, Gudmundsson, Bjarnason, G. Sigurdsson, Gunnarsson, Hallfredsson, Finnbogason.

Related posts

Roberto Carlos elozhe për talentin e Realit: Ky lojtar do kthehet në idhull!

Q.Autor

PARA NDESHJES ME FIORENTINËN/ Gatusso kthen në formacion rebelin…

Delo.autor

Juventusi përmbys Napolin/ Shikoni “PERLËN” e RONALDOS (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment