Futboll Sport

Diego Costa shfaqet “dinak”, kalon Spanjën në avantazh (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Iran – Spanjë

Diego Costa ka shënuar një gol të papritur edhe pse për shumëkë është duke u cilësuar si një autogol në minutën e 54’të.

Related posts

FRIKË TEK BAYERN/ U mundua të ndalte Haaland, Kimmich dëmtohet rëndë dhe del i përlotur (VIDEO)

Delo.autor

NIS REVOLUCIONIN NGA “THEMELET”/ Ronaldo ndihmon Juventusin për të blerë…

Delo.autor

Arrihet marrëveshja përfundimtare mes Mkhitaryan dhe Arsenal

Q.Autor

Leave a Comment