Cudirat e Boterorit Futboll Sport

E FRIKSHME/ Tifozi anglez bie nga tarraca pas golit të fitores ndaj Tunizisë (VIDEO)

Ishte një ndeshje pa shumë emocione ajo mes Anglisë dhe Tunizisë. Harry Kane zhbllokoi rezultatin në fillim por Sassi barazoi pak më vonë me penallti.

Dhe më pas, për një kohë të gjatë nuk ndodhi asgjë, dhe kjo ka detyruar tifozët anglezë të konsumojnë më shumë alkool se zakonisht.

Kjo duket te goli i dytë i Harry Kane në minutat e fundit të ndeshjes. Tifozi bie nga tarraca e zonës së tifozëve nga një distancë jo shumë e largët por gjithsesi e rrezikshme.

 

Related posts

ZYRTARE/ Ecuria negative në kampionat, klubi i La Ligës shkarkon trajnerin

Delo.autor

Çifti Beckham feston 19-vjetorin me një dolli mbi 1.500 euro

Isa.Autor

“Lionel Mesi duhet të shijojë pensionin, i qetë…”

Sadik.Autor

Leave a Comment