Futboll Seria A Sport

Della Valle: Chiesa është pashitshëm, Europa League? Nuk …

Presidenti i Fiorentinës, Diego Della Valle ka përsëritur se Federico Chiesa do të qëndrojë në klubin vjolë. Gjithashtu Della Valle foli dhe për një kualifikim të mundshëm në Europa League.

“Nuk mund të komentoj tani. Chiesa? Gjithçka është e qetë. Mendova se isha i qartë disa ditë më parë? “-deklaroi numri 1 i Fiorentinës.

Vjolët mund të kualifikohen në Europa League, nëse Milani do të eliminohet nga UEFA sot.

Related posts

(FOTO) Përfundimi i sezonit të parë, ja golashënuesit dhe asistuesit më të mirë në Premierligë

Q.Autor

“LIDHJE E PËRJETSHME ME ZIKALTËRIT”/ Rrëfehet Morati: Shesim emocione, ja kush më bëri të blija Interin

Delo.autor

“FINALJA” LAÇI-TIRANA/ Kurbinasit kërkojnë Europën, ndërsa bardheblutë për mbijetesën (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment