Futboll Seria A Sport

Gatuzo dhe Mirabeli në Rusi, kërkojnë për një talent!

Mision rus për Milanin. Drejtori sportiv, Mirabeli, do të niset ditët e ardhshme drejt Moskës, ku së bashku me trajnerin Gatuzo, do të ndjekë nga afër ndeshjen e parë të Botërorit Rusi-Arabi Saudite.

Në “Luzhniki” po shkohet me qëllim spikatjen e talenteve që mund të shërbejnë për të përforcuar skuadrën gjatë merkatos. Emra specifikë nuk përmenden, por drejtuesit kuqezinj nuk po shkojnë pa asnjë plan në mendje

Related posts

PAS FITORES HISTORIKE NGAJ ÇEKISË/ Flet mbrojtësi Aliti: çelësi i suksesit ishte…

Delo.autor

Braçe reagon pas golit të Moçkës: FSHF po paracakton garën, arbitri nuk e mbyllte ndeshjen pa shënuar Teuta

Q.Autor

PREZANTOHET TEK ATLETICO/ Morata kthehet në shtëpi: Doja të vija këtu, Juventusi është një…

Delo.autor

Leave a Comment