Futboll Sport

Mesi feston ditëlindjen/ Zbulohet dhurata SPECIALE e pastiçierëve në Moskë (FOTO)

Lionel Mesi feston sot ditëlindjen e tij të 31-të dhe një grup pastiçierësh nga Moska kanë vendosur ti bëjnë një dhuratë shumë të veçantë. Ata kanë formuar imazhin e tij dhe ajo që bie në sy është se e kanë formuar me çokollatë. Është punuar rreth një javë për të formuar skulpturën gjigande të ngrënshme që peshon 60 kilogram.

“Ne zbuluam rastësisht se ishte ditëlindja e Messit më 24 qershor. Dhe menduam se pse të mos i bëjmë Leos një dhuratë, një skulpturë me çokollatë për veten. Ne do t’i japim Lionel Messit, Lionel Messin”,-tha shefi i guzhinës Daria Malkina.

Related posts

ELEMINIMI NGA CHAMPIONS/ Tifozët e Interit tallen me Spallettin. E bëjnë të duket si… (VIDEO)

Isa.Autor

PAS FITORES NDAJ SPAL/ Spalletti: Icardi? Ne kemi një objektiv të përbashkët që…

Delo.autor

BAZELI OGUR I MIRË/ Kjo është historia e përbashkët e Salahut dhe Shaqirit

Isa.Autor

Leave a Comment