Futboll Sport

Nigeri-Argjentinë, shikoni notat dhe lojtarin e ndeshjes

Argjentina arriti të mposhti Nigerinë me rezultat 2-1. Ishte një fitore e vuajtur po Argjentina ja arriti ta bënte detyrën.

Ndeshja ishte shumë e luftuar, ku edhe nigerianët nuk u dorëzuan për asnjë moment. Më poshtë mund të shikoni dhe notat e lojtarëve ku vihet re që Mesi është shpallur lojtari i ndeshjes.

 

Related posts

Peruja largohet me fitore nga Botërori (VIDEO)

Sadik.Autor

“NJERËZIT FLASIN SHUMË”/ Ruiz nis “duelin e heshtur”: Nuk merrem me Instagramin, do të…

Delo.autor

ZVEREV ME KËMBË NË TOKË/ Federer, Nadal e Djokovic janë ende më të mirët

Isa.Autor

Leave a Comment