Futboll Sport

Nigeri-Argjentinë, shikoni notat dhe lojtarin e ndeshjes

Argjentina arriti të mposhti Nigerinë me rezultat 2-1. Ishte një fitore e vuajtur po Argjentina ja arriti ta bënte detyrën.

Ndeshja ishte shumë e luftuar, ku edhe nigerianët nuk u dorëzuan për asnjë moment. Më poshtë mund të shikoni dhe notat e lojtarëve ku vihet re që Mesi është shpallur lojtari i ndeshjes.

 

Related posts

Lajm “bombë” nga Italia/ Ja cili është klubi i vetëm që mund ta transferojë Savic

Isa.Autor

Arsene Wenger “shfryhet” tek arbitri: “Nuk është hera e parë, ke për detyrë të jesh profesionist, por je një turp”

Q.Autor

FORMULA 1/ Hamilton “mbret” në Silverstone, dhuron spektakël i Leclerc

Delo.autor

Leave a Comment