Futboll Sport

Nis pjesa e dytë, Belgjika një hap larg kualifikimit

Po luhet takimi Belgjikë-Tunizi, ndeshje kjo e vlefshme për Grupin G të Kupës së Botës. Momentalisht rezultati i takimit është në shifrat 3-1 në favor të belgëve.

Me këtë rezultar Belgjika mban vendin e parë me 6 pikë ndërkohë që Tunizia mbetet në vendin e 4-t me 0 pikë.

46′ Nis pjesa e dytë

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Inter-Lecce. Nis pjesa e dytë

Delo.autor

Sacchi “thumbon” sulmuesin e Italisë: TRURI vlen më shumë se KËMBËT, duhet pasion dhe…

Isa.Autor

SFIDA NDAJ CESENAS/ Giampaolo nuk grumbollon 3 lojtarë në ekip, ja emrat

Delo.autor

Leave a Comment