Futboll Sport

Nisin dy takimet e Grupit E, Zvicra e dënuar për të fituar, Brazili luan për një pikë

Po luhen dy takimet mes Serbisë dhe Brazilit e Zvicër-Kosta Rika, takime këto të vlefshme për Grupin E të Kupës së Botës.

Një grup që ka shumë enigma për të shuar, me Brazilin dhe Zvicrën që janë më të favorizuar për të kaluar më tej, pasi gjenden në kuotën e katër pikëve, ndërkohë që Serbia ndjek me 3 të tilla. Enigma e vetme që është shuar është skuadra e parë që do përgatisë valixhet, me Kosta Rikën që e ka siguruar tashmë biletën e kthimit.

Live/ Serbi-Brazil 0-0

Live/ Zvicër-Kosta Rika 0-0

Related posts

SERIE A/ Juventusi është i pandalshëm, ndjek Napoli, ringjallet Roma

Isa.Autor

PO BËHET VIRALE/ Zhduket muralesi i Lukakut dhe Ibrahimovic, e zëvendësojnë dy personazhet e filmit të njohur (FOTO)

Delo.autor

ZYRTARE/ Arrihet marrëveshja, Bajerni nënshkruan me këtë SUPER TALENT (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment