Futboll Gossip Sport

Nissu Cauti frymëzimi ideal i Perusë për të gjetur suksesin në “Rusi 2018” (FOTO)

Nissu Cauti është tifozja më e flaktë e Perusë, e cila ka bërë një premtim të veçantë. Nëse të gjithë ne mbajmë veshur fanellën e skuadrës që mbështesim, ajo ka vendosur ta heqë atë, sa herë që Peruja të bëjë gol…

Kundër Danimarkës, peruanët nuk patën fat. Por me siguri do të përpiqen më shumë ndeshjen tjetër.

Franca dhe Australua janë të paralajmëruara, Peruja ka një motivim shumë të fortë.

 

Related posts

MESFUSHORI AMERIKAN/ Juventusi “piketon” talentin e Dortmundit për në JANAR

Isa.Autor

HEDH POSHTË OFETAT E KLUBEVE “BIG”/ Wanda Nara zbulon ekipin e Icardit për sezonin e ri

Delo.autor

“VENDI I DYTË I ARRITSHËM PËR SHQIPËRINË”/ Igli Tare: Kosova mund të jetë surpriza e grupit, nëse…

Delo.autor

Leave a Comment