Futboll Sport

Nuk mund të rrijë pa komentuar Botërorin, Nard Ndoka lëshon batutën e rradhës

Ka qenë përsëri një nga batutat tipike të tij. Bëhet fjalë për deputetin Nard Ndoka i cili ka lëshuar një deklaratë e cila ka shkaktuar të qeshura në studion e RTSH për emisionin “Magjia 21”. “Duke qenë se Italia nuk është në Botëror, jam tifoz me Gjermaninë. Më pëlqejnë gjermanët”, tha deputeti.

Kjo situatë shkaktoi të qeshura sepse Italia dhe Gjermania kanë qenë historikisht rivale me njëra tjetrën.

Related posts

Rooney: Goli im me gërshërë, më i bukur se i Ronaldos (VIDEO)

Sadik.Autor

PLAS TEK INTERI/ Candreva NERVOZOHET dhe GODET ASHPËR 18-vjeçarin në stërvitje (VIDEO)

Isa.Autor

NDESHJA NDAJ CRYSTAL PALACE/ Kështu nisi aksioni që ndëshkoi “Topçinjtë” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment