Futboll Seria A Sport

Perotti: Nainggolan? Ishte i çmendur, por unë i uroj më të mirën!

Mesfushori i belg Radja Naiggolan u largua nga Roma për t’ju bashkuar Interit në këtë merkato dhe një përshëndetje për lojtarin e ri të zikaltërve edhi edhe nga Diego Perotti i cili shkruan në faqen zyrtare Instagram: Radja ju ishit i çmendur, por i mirë, ju jeni një lojtar që bëni ndryshime jashtë dhe brenda fushës. Ka qënë krenari që unë kam luajtur, ju uroj më të mirën!

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

U NDALËN NË DERBI/ David Luiz tregon arsyen pse Chelsea nuk fitoi ndaj West Ham

Isa.Autor

NDESHJE E PËRGJAKUR NË SERIA A/ Vdes tifozi i Interit, u ther me thikë gjatë duelit kundër Napolit (VIDEO)

Delo.autor

Pastore kërkohet nga Besiktasi dhe Interit/ PSG pret ofertat nga klubet

Sadik.Autor

Leave a Comment