Futboll Sport

Ronaldo zhbllokon shifrat, kalon në avantazh Portugalinë (VIDEO)

Portugali dhe Spanja masin në orën 20:00 forcat midis njëra-tjetrës. Në “Fisch Stadium” të Sochi, dy kombëtaret që nisen dhe si favorite për t’i shkuar deri në fund kompeticionit do të synojnë vetëm fitoren, për të shpresuar tek një kalim i fazës së grupeve, objektiv që bëhet shumë i vështirë me fitoren e çuditshme të Iranit para pak minutash kundër Marokut.

2′ Kthen ne gol penalltine, Ronaldo zhbllokon shifrat. 

https://www.dailymotion.com/video/x6lyth1

Related posts

Joe Hart i jep lamtumirë Man.Cityt/ Transferohet tek…

Isa.Autor

Kampionati kombëtar i Atletikës, Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj sportistët më të mirë

Sadik.Autor

MANCHESTER CITY-LIVERPOOL/ Lëvizje “MAGJIKE” nga Gabriel Jesus dhe rihap sfidën ndaj “Të Kuqve” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment