Futboll Sport

Sane feston dhe mbrojtja “shoshë”, Gjermaninë e masakrojnë me ironi në Web (VIDEO)

Humbja e papritur e Gjermanisë ndaj Meksikës, ka bërë që në web të shpërthejë ironia. Të shumtë kanë qenë tifozët që e kanë shfrenuar fantazinë me performancën e dobët të Kampionëve të Botës, duke postuar video humoristike dhe krahasime nga më epike.

Disa prej komentuesve e kanë krahasuar Meksikën me Italinë për shkak të ngjyrave të njëjta në flamur.

Related posts

Neres transferohet te gjiganti i Series A

Sadik.Autor

CR7 SHNDËRROHET NË “PËRBINDËSH”/ Ronaldo pret Lazion në Superkupë: Nihem mirë…

Delo.autor

KONFRONTIM I ASHPËR NË DHOMAT E ZHVESHJES/ Veteranët e Juventus debat me ekipin dhe Ronaldon

Delo.autor

Leave a Comment