Futboll Seria A Sport

Skuadra e madhe italiane, rikthen Zazan në Serie A

Simone Zaza dëshiron të rikthehet në Serie A.
Sulmuesi 26 vjeçar po kërkon të lë Valencian për t’u transferuar në elitën e futbollit italian.

Është skuadra e Milanit që po kryeson listën e të interesuarave për të nënshkruar me Zazan.

Zaza është transferuar te Valencia në vitin 2017, dhe në 33 paraqitje ka shënuar 13 gola.

Për kartonin e tij, skuadra spanjolle kërkon së paku 20 milionë euro.

Related posts

 Kastrioti-Laçi/ Formacionet:  Plori me ekip sulmues, ja si do të rreshtohen skuadrat

Isa.Autor

Po zhvillon një botëror shumë të mirë, Real Madrid nën gjurmët ne mesfushorit të njohur

Isa.Autor

HUMBJA NË FRYMËN E FUNDIT NDAJ TURQISË/ Ja prapaskenat me Rejën në… tunel

bora.autor

Leave a Comment