Futboll Premier League Sport

Skuadra nga Premier League kërkon shërbimet e “yllit” të Lacios

West Ham United kërkon transferimin e Felipe Anderson.
Sulmuesi brazilian mund të lë Lazion për t’u transferuar në Premier Leagues.

Është skuadra e West Ham që po kërkon shërbimet e tij.

‘DailyMail’ raporton se West Ham që tani ka trajner Pellegrinin, do të ofrojë deri në 40 milionë euro Andersonin.

Sulmuesi brazilian është 26 vjeçar, dhe është pjesë e Lazios që nga viti 2013.

Related posts

E BUJSHME/ Real Madrid dhe Chelsea bien dakord, Hazard transferohet për një shifër REKORD

Isa.Autor

LIVE/ Flamurtari-Partizani: Drithërima në portën e Koliçit, Asani bën me zemër tifozët vlonjatë (VIDEO)

Isa.Autor

Italia skuadër e re, ja si ndryshojn “Axurrët” ndaj Anglisë

Sadik.Autor

Leave a Comment