Futboll Sport

Taulanti tifoz i flaktë i Zvivrës, ja si e mbështet të vëllain para sfidës me Serbinë (FOTO)

Pak para sfidës Serbi-Zvicër, mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, me anë të një ‘story’ në rrjetin social ‘instagram’ i ka uruar fitoren vëllait të tij, Granitit, i cili është pjesë e helvetëve.

 

Taulanti ka postuar një foto teksa duket me bluzën e Zvicrës dhe dorën grusht së bashku me 3 persona. Përbri fotos futbollisti i Bazel shkruan: “Paç fat Granit Xhaka”.

 

Related posts

BOTËRORI 2022/ Vaksinimi në “Air Albania”, FSHF bën gati planin para Anglisë

Delo.autor

SUPERLIGA E KOSOVËS/ Përballje dramatike në Prishtinë, Drenica merr kreun e renditjes

Delo.autor

PAS 32 DITËSH NË BURGUN E PARAGUAJIT/ Lirohet Ronaldinho me të vëllain, paguan garancinë prej…

Delo.autor

Leave a Comment