• Home
  • Cudirat e Boterorit
  • ANGLIA ELEMINOHET NË GJYSMËFINALE/ Tifozët të pamëshirshëm në rrjetet sociale… (FOTOT)
Cudirat e Boterorit

ANGLIA ELEMINOHET NË GJYSMËFINALE/ Tifozët të pamëshirshëm në rrjetet sociale… (FOTOT)

Eliminimi ndaj Kroacisë në gjysmëfinale la në mes ëndrrën e tifozëve të Anglisë dhe jo vetëm, të cilët besonin që ky ishte momenti i duhur për të fituar Kupën e Botës.  “Po vjen në shtëpi”, ishte motoja e britanikëve në këtë Botëror, por kjo gjë nuk ndodhi.

Anglia1

Pas ndeshjes, nuk kanë munguar ironitë në rrjetet sociale, ku pjesa më e madhe ishin të lidhura me shprehjen e anglezëve, duke u treguar të pamëshirshëm ndaj tyre. Për më tepër iu ftojmë të ndiqni disa meme që po bëjnë xhiron e internetit.

Anglia 4 Anglia 3Anglia2England 6Kroacia 5

Related posts

Lojtari meksikanë thyen rekord, merr kartonin e verdhë më të shpejtë në historinë e Botërorit

Sadik.Autor

E ÇUDITSHME/ ALARM në Rusi: Moskës po i mbarojnë pijet alkolike si…

Isa.Autor

Gruaja nuk e la të udhëtonte me shokët, nisma e tifozëve meksikanë bën bujë në internet (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment