Cudirat e Boterorit Futboll Sport

ÇUDIRAT E BOTËRORIT/ Mesfushori i Marokut ngeci në tualet, trajneri shkon e kërkon dhe…

Ndeshja Marok-Kroaci, e vlefshme për Grupin F të Botërorit “KATAR 2022” u mbyll me shifrat 0-0.

Në nisje të pjesës së dytë, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me mesfushorin maroken Sofjan Amrabat.

Ai kishte ngecur në tualet dhe u desh ndihma e trajnerit të tij që të rikthehej në lojë.

Ai ka shkuar ta kërkojë dhe pasi e ka nxjerrë nga atje, Amrabat me shpejtësi është futur në fushën e blertë.

Related posts

Shkarkohet Kovac? Presidenti i Bajernit me këtë deklaratë frikëson të gjithë

Isa.Autor

ASLLANI TITULLAR NË SERIE A/ Trajneri i Empolit e pranon: Po tregon më shumë se sa pritnim nga ai

Delo.autor

FORMULA 1/ Mick Schumacher: E përfundova garën, mësova shumë nga kjo përvojë e parë

Delo.autor

Leave a Comment