Futboll Gossip Sport

Bashkëshortja e gjyqtarit të finales, një “bombë shpërthyese” (FOTO)

Bota po përgatitet për finalen e madhe të futbollit mes Francës dhe Kroacisë që zhvillohet ditën e diel në Moskë, e cila do të gjykohet nga argjentinasi Nestor Pitana. Por krejt papritur vëmendja është përqendruar te bashkëshortja e tij, Romina Ortega, që në rrjetet sociale është shumë aktive, madje duke publikuar mjaft foto “hot”, thuajse e zhveshur dhe duke magjepsur fansat e saj.

Urime i dashuri im” ështgë një koment i Ortega, argjentinase ashtu si bashkëshorti i saj, pas caktimit të Nestor Pitana si gjyqtar i finales së Kupës së Botës. Në mjaft foto të publikuara në rrjetet sociale ajo ka treguar format e saj të përkryera, duke qenë një frymëzim edhe për bashkëshortin e saj.

Nuk dihet nëse Romina Ortega do të jetë ditën e diel në Moskë për të parë finalen, që është kurorëzimi i një karriere fantastike të bashkëshortit të saj. Por një gjë është e sigurtë, se ajo nuk do të heqe dorë nga “selfie” hot, duke provokuar fansat, ndërkohë ë bashkëshorti i saj do të vërë drejtosi në finalen e Botërorit.

https://instagram.com/p/BkYFT7PB_XD/?utm_source=ig_embed

https://instagram.com/p/BaZ2KzEl8tJ/?utm_source=ig_embed

Related posts

LAJM I KEQ PËR YLLIN PAS AKSIDENTIT TË RËNDË/ Sarri: Nuk do të luajë kurrrë…

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Laçi-Molde: Formacionet zyrtare. Ja ndryshimi i kurbinasve, norvegjezët me 5 mungesa

Isa.Autor

MANCHESTER UNITED-PSG/ “Miqtë” dyfishojnë shifrat, shënon Mbappe

Delo.autor

Leave a Comment