Futboll La Liga Sport

ÇËSHTJA NEYMAR/ Real Madridi zbulon të vërtetën në lidhje me transferimin e bazilianit

Shumë zëra, shumë hipoteza, aludime dhe, madje,sipas “O Globo” një takim sekret mes të atit të Nejmarit dhe agjentit të dërguar nga madrilenët në Brazil për të negociuar për rrogën e sulmuesit të PSG-së. Por, Real Madridi ka dalë sonte me një komunikatë zyrtare për shtyp:

“Duke parë informacionet apo lajmet e lidhura me interesimin e klubit tonë me lojtarin e PSG-së, Nejmar, Reali bën me dijë se nuk parashikon të bëjë apo ketë bërë asnjë ofertë për futbollistin në fjalë”.

“Raportet mes dy klubeve janë të mrekullueshme, në një formë që, nëse Reali vërtet do të jetë i interesuar për lojtarin e PSG-së, atëherë gjëja e parë që do të bëjë është t’i drejtohet klubit”.

Related posts

Nga i papunë te finalja e Champions League

Sadik.Autor

BEFASON SPALETI:Ishim të paaftë për të shfaqur cilësitë, Ikardi lëvizi pak

Delo.autor

HABIT Maldini: Isha gati të largohesha, s’më qortojnë dot se nuk bleva Mesin

Delo.autor

Leave a Comment