Futboll Seria A Sport

Chelsea shkarkon trajnerin, blutë kanë gati zyrtarizimin me lojtarin nga Seria A

Skuadra e Chelseas ditën e sotme ka shkarkuar nga detyra trajnerin Antoino Conte, i cili qendroi për dy sezone në krye të bluve të Londrës.

Me gjithatë nuk mbaron me kaq, pasi Chelsea është shumë pranë firmës me një tjetër lojtar dhe tashmë bëhet fjalë për Jorginhon, lojtarin e Napolit.

Mediat italiane raportojnë se palët kanë arritur akordin dhe tashmë priten vetëm vititat mjekësor edhe firmosja e kontratës.

Related posts

Wigan-City, vendasit kanë eliminuar “Qytetarët” 4 vite më parë

Q.Autor

HERNANDEZ I TETI/ Këta janë francezët e famshëm të Bayern

Delo.autor

Liverpool bën ofertë zyrtare për Nabil Fekir

Sadik.Autor

Leave a Comment