• Home
  • Futboll
  • Eliminim i papritur, anglezët shpërthejnë në lot. Skena prekëse nga tifozët (FOTO)
Futboll Sport

Eliminim i papritur, anglezët shpërthejnë në lot. Skena prekëse nga tifozët (FOTO)

Tifozët anglezë janë të gjithë të dëshpëruar pas eliminimit nga Kroacia në gjysmëfinale. Turma të tëra njerëzish në Angli, duken me lot në sy dhe me kokën ulur, në përfundim të ndeshjes.

Ata kishin shpresa të mëdha nga ky Botëror, dhe prisnin të shpalleshin fitues.

 

Related posts

Lajm i hidhur për Barcelonën, sulmuesi dëmtohet dhe humb ‘El Classicon’

Q.Autor

Romelu Lukaku: Skuadrën dua ta ndihmoj duke fituar jo duke shënuar

Isa.Autor

Flamurtari – Laçi luhet në orën 16:00, në “Elbasan Arena”

Sadik.Autor

Leave a Comment